Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 19.09.2025 05:07 Publikacja: 11.09.2024 08:59
Elon Musk skomentował debatę Donalda Trumpa i Kamali Harris
Foto: REUTERS/Mike Segar
W nocy z wtorku na środę czasu polskiego w debacie przed wyborami prezydenckimi, zorganizowanej przez telewizję ABC News, zmierzyli się ze sobą kandydatka Partii Demokratycznej Kamala Harris i Donald Trump, kandydat Partii Republikańskiej. Trump i Harris byli pytani m.in. o wojnę Rosji z Ukrainą, o stan amerykańskiej gospodarki oraz o politykę migracyjną USA.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Nerwowe trzy tygodnie. Tyle czasu pozostało do ogłoszenia tegorocznej pokojowej Nagrody Nobla. Jak zareaguje Don...
W Partii Demokratycznej coraz więcej przedstawicieli klasy robotniczej. Walczą o miejsca na listach do wyborów w...
Dmitrij Kozak, jeden z najbliższych współpracowników Władimira Putina i jedyny, o którym wiadomo, że próbował sp...
Emmanuel Macron i jego żona, Brigitte, planują przedstawić fotograficzne i naukowe dowody na to, że żona prezyde...
Donald Trump napisał w serwisie Truth Social, że „uznał Antifę” za „dużą organizację terrorystyczną”. Nie jest j...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas