Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 13.09.2025 19:21 Publikacja: 28.04.2024 07:55
Donald Tusk
Foto: PAP, Radek Pietruszka
Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w Polsce 9 czerwca. Wyborcy, głosując w 13 okręgach wyborczych, wybiorą 52 eurodeputowanych.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
– To był atak. Zostaliśmy przetestowani – ocenił były prezydent Andrzej Duda, odnosząc się na antenie RMF FM do...
„Kto Pani/Pana zdaniem lepiej sprawdził się jako minister obrony narodowej?” - takie pytanie zadaliśmy uczestnik...
Bezpieczeństwo narodowe, kryzys przywództwa i medialne narracje mocno wpływały w mijającym tygodniu na układ sił...
W moim przekonaniu w żadnym wypadku nie była to pomyłka - tak Jarosław Kaczyński, prezes PiS, skomentował na kon...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas