Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 18.02.2016 10:13 Publikacja: 18.02.2016 10:02
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek
Pawłowicz apeluje o "jak najszybszą i bez cenzury publikację dokumentów znalezionych we wszystkich mieszkaniach Czesława Kiszczaka" oraz o bezzwłoczne "przejęcie państwowych dokumentów od Lecha Wałęsy i także ich bezzwłoczną, niecenzurowaną publikację".
Posłanka PiS prosi też szefa IPN Łukasza Kamińskiego, aby sprawa "nie została zamieciona". "Proszę Polsce pomóc, przecież po to kieruje pan IPN-em" - dodaje.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Gdyby koalicja rządząca zdecydowała się na zmianę premiera, kto powinien zastąpić Donalda Tuska? O to zapytaliśm...
Jarosław Kaczyński, który pojawił się w niedzielę na polsko-niemieckiej granicy, był pytany przez dziennikarzy m...
Koalicja Obywatelska notuje spadki w sondażach. Inni koalicjanci walczą o przekroczenie progu wyborczego - wynik...
Nie ma wystawy o Witoldzie Pileckim i nie wiadomo, kiedy powstanie. Dlatego amerykańska spółka wynajmująca lokal...
Czy koalicja rządząca powinna dokonać zmiany premiera? Nowy sondaż pokazuje, że takie oczekiwania podziela wielu...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas