Reklama

Sondaż: Kto prowadzi najskuteczniejszą kampanię wyborczą? KO przed PiS

"Kto Pani/Pana zdaniem prowadzi w ciągu ostatniego miesiąca najskuteczniejszą kampanię przed wyborami?" - takie pytanie zadaliśmy uczestnikom sondażu SW Research dla rp.pl.

Publikacja: 25.06.2023 07:22

Donald Tusk, Jarosław Kaczyński, Szymon Hołownia, Władysław Kosiniak-Kamysz, Sławomir Mentzen

Donald Tusk, Jarosław Kaczyński, Szymon Hołownia, Władysław Kosiniak-Kamysz, Sławomir Mentzen

Foto: PAP, Tomasz Golla, Sebastian Borowski, Paweł Supernak, Albert Zawada

arb

Wybory parlamentarne w Polsce odbędą się jesienią, najprawdopodobniej 15 października (inne możliwe daty wyborów to 22 października, 29 października i 5 listopada). Ostateczną decyzję ws. daty wyborów podejmie prezydent Andrzej Duda, ale nieoficjalne informacje wskazują, że PiS preferuje datę 15 października, gdy w Polsce obchodzony będzie Dzień Papieski (rocznica wyboru na papieża Karola Wojtyły).

Sondaże przed wyborami: KO dogania PiS

Pozostało jeszcze 91% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Kolejne kłopoty „Jaszczura”. Czy to Rodacy Kamraci mogą stać za pobiciem Adama Niedzielskiego?
Polityka
Co robić w razie wojny? Rząd roześle „Poradnik bezpieczeństwa” do wszystkich Polaków
Polityka
Jacek Nizinkiewicz: Atak na Adama Niedzielskiego. Czy Karolowi Nawrockiemu nie przeszkadza mowa nienawiści?
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Polityka
„Rozbiegany wzrok”, „pogubiony człowiek”. Krzysztof Gawkowski o prezydencie Nawrockim na Radzie Gabinetowej
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama