Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 16.09.2025 09:47 Publikacja: 06.05.2023 10:31
Protesty antymonarchistów w dniu koronacji Karola III
Foto: AFP
Policja zatrzymała Grahama Smitha,szefa organizacji Republika, gdy przygotowywał napoje i plakaty dla demonstrantów w głównym miejscu protestu na Trafalgar Square w centrum Londynu.
Do aresztowania doszło około godziny 7:30, gdy setki ubranych w żółte koszulki antymonarchistycznych demonstrantów zgromadzą się na Trafalgar Square z dużymi flagami, chcąc przyciągnąć uwagę światowych mediów i króla w dniu jego koronacji.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
W większości regionów Rosji odbyły się wybory lokalne. Wszędzie wygrali gubernatorzy wyznaczeni przez Kreml, a w...
Danny Kruger, poseł brytyjskiej Partii Konserwatywnej ogłosił, że zmienia barwy partyjne i przechodzi do partii...
Izolowana przez inne niemieckie partie, antyimigrancka Alternatywa dla Niemiec (AfD) niemal potroiła swoje popar...
Zabójstwo konserwatywnego aktywisty Charliego Kirka pogłębiło podziały w Ameryce i rozbudziło ponownie dyskusje...
Konsekwencje złych stosunków między Mińskiem a Warszawą uderzają w kluczową dla Pekinu drogę transportu do Europ...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas