Reklama
Rozwiń
Reklama

Sondaż. Polacy zdecydowani: Media publiczne na usługach PiS

Prawie 60 proc. ankietowanych przez United Surveys na zlecenie Wirtualnej Polski zdecydowanie uważa, że PiS wykorzystuje media publiczne do walki o władzę.

Publikacja: 05.12.2022 20:38

Były prezes TVP Jacek Kurski podczas uroczystości odsłonięcia tablicy pamięci Jana Olszewskiego w Sa

Były prezes TVP Jacek Kurski podczas uroczystości odsłonięcia tablicy pamięci Jana Olszewskiego w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Warszawie, czerwiec 2022

Foto: PAP, Mateusz Marek

amk

Ankietowanych spytano, czy ich zdaniem PiS wykorzystuje media publiczne do walki o władzę.

"Tak" odpowiedziało łącznie 69,8 proc. badanych. Wśród nich "zdecydowanie tak" odpowiedziało aż 58,5 proc.

Pozostało jeszcze 89% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Tajemnica prezentów dla Karola Nawrockiego. Czego prezydent nie chce ujawnić?
Polityka
Włodzimierz Czarzasty będzie skrzydłowym Donalda Tuska? Koniec miękkiej gry w Sejmie
Polityka
Sondaż: Czy Zbigniew Ziobro może liczyć w Polsce na uczciwy proces? Wiemy, co sądzą Polacy
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Polityka
Prokuratorskie zarzuty dla Mariana Banasia nie kończą sprawy. Co jeszcze grozi byłemu prezesowi NIK?
Opinie Ekonomiczne
USA kontra Chiny: półprzewodniki jako pole bitwy?
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama