Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 15.06.2025 05:15 Publikacja: 30.08.2022 08:25
Szef KPRM Michał Dworczyk.
Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński
O godz. 7:30 miało rozpocząć się posiedzenie Rady Ministrów, na którym rząd zajmie się projektem ustawy budżetowej na rok 2023. Szef KPRM Michał Dworczyk był rano w radiowej Jedynce pytany o planowany wskaźnik wzrostu wynagrodzeń w sferze budżetowej.
- Dzisiaj Rada Ministrów po raz pierwszy zajmie się budżetem, będzie dzisiaj również informacja, zapewne w ramach konferencji, która tam się odbędzie, i tam zostaną przekazane informacje. Projekt ustawy budżetowej trafi do Rady Dialogu Społecznego, zgodnie z ustawowym obowiązkiem, ale najpierw Rada Ministrów musi odbyć debatę, a potem będziemy informować o szczegółach dotyczących wszystkich wskaźników zawartych w budżecie na rok 2023 - odparł.
Są jakieś granice przyzwoitości, nasz budżet nie jest workiem bez dna - mówił były premier Leszek Miller, krytyk...
„Rafał Trzaskowski w ostatniej chwili odwołał spotkanie 16 czerwca” – poinformowała w mediach społecznościowych...
Gdyby wybory parlamentarne odbywały się w pierwszej połowie czerwca, liderem byłaby współrządząca Koalicja Obywa...
„Czy Pani/Pana zdaniem Donald Tusk powinien pozostać premierem do końca obecnej kadencji parlamentu?” - takie py...
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja – to trzy główne czynniki, które należy brać pod uwagę decydując się na inwestycję w mieszkanie – czy to z myślą o przechowaniu lub wzroście wartości, czy zwrocie z najmu.
Dyrektor generalny Najwyższej Izby Kontroli i dyrektor departamentu strategii polecieli służbowo do Chin. Wraz z...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas