Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 02.11.2016 09:10 Publikacja: 02.11.2016 09:10
Paweł Rabiej od wczoraj formalnie jest rzecznikiem prasowym Nowoczesnej. Na stanowisku zastąpił Kamilę Gasiuk-Pihowicz.
W rozmowie z Polskim Radiem mówił o możliwej współpracy z Platformą Obywatelską. Jego zdaniem jest kilka sektorów, w których obie partie powinny współpracować. Wymienił w tym miejscu m.in. kwestię Trybunału Konstytucyjnego.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
57,7 proc. badanych w sondażu IBRiS dla „Rzeczpospolitej” sprzeciwia się flagowemu pomysłowi Karola Nawrockiego,...
W piątek Sejm ma wybrać nowego prezesa Najwyższej Izby Kontroli. Kandydatów wysunęli PiS i koalicja rządząca. Ch...
Polska zamknie granicę z Białorusią w nocy z czwartku na piątek - zapowiedział premier Donald Tusk. Zamknięte zo...
W Sejmie odbyło się ślubowanie czworga nowych posłów, członków klubu Prawo i Sprawiedliwość. Na Wiejską wrócił m...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas