Reklama
Rozwiń
Reklama

Pawłowicz o akcji #chodzmyztuskiem: Nie zapomnijcie niemieckiej flagi

Pan Tusk nie przyleci LOT-em, tylko Lufthansą. Nie zapomnijcie niemieckiej flagi - radzi posłanka PiS Krystyna Pawłowicz zwolennikom Donalda Tuska, którzy zamierzają w ramach akcji #chodzmyztuskiem przywitać szefa Rady Europejskiej 19 kwietnia w Warszawie.

Aktualizacja: 14.04.2017 14:33 Publikacja: 14.04.2017 14:06

Pawłowicz o akcji #chodzmyztuskiem: Nie zapomnijcie niemieckiej flagi

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

"Na powitanie przedstawiciela niemiecko-maltańskiego w Radzie Europejskiego - Donalda TUSKA, który 19 IV przybędzie Lufthansą na przesłuchanie przez polską prokuraturę w sprawie utrudniania śledztwa dotyczącego katastrofy smoleńskiej, nie zapomnijcie jego fani zabrać flag unijnej i niemieckiej. I maltańskiej" - napisała Pawłowicz na swoim profilu na Facebooku.

Posłanka PiS skomentowała w ten sposób akcję Platformy Obywatelskiej, która pod hasztagiem #chodzmyztuskiem gromadzi chętnych do przywitania Donalda Tuska. Szef Rady Europejskiej będzie 19 kwietnia przesłuchiwany w Warszawie jako świadek ws. współpracy SKW z rosyjskimi służbami.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
Bank Pekao uczy cyberodporności
Polityka
Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz: Żadna koalicja nie jest dana raz na zawsze
Polityka
Wykluczony z Polski 2050 poseł dołączył do klubu Polski 2050
Polityka
Zbigniew Ziobro: To nie ja kupowałem Pegasusa, wtedy nie wiedziałem nawet, jak się nazywa
Materiał Promocyjny
Stacje ładowania dla ciężarówek pilnie potrzebne
Polityka
Czy Donald Tusk powinien odejść? Sondaż nie pozostawia wątpliwości
Materiał Promocyjny
Transformacja energetyczna: Były pytania, czas na odpowiedzi
Reklama
Reklama