Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 13.06.2017 19:24 Publikacja: 13.06.2017 19:24
Minister środowiska Jan Szyszko i Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak
Foto: Fotorzepa/ Jerzy Dudek
Przed rozpoczęciem posiedzenia, minister środowiska Jan Szyszko podszedł do Mariusza Błaszczaka. Wręczając mu kopertę powiedział: "To jest taka córka leśniczego". Minister spraw wewnętrznych odpowiedział machając do kamery: "A to jest kamera Polsatu". - Ona prosiła, żebym to panu przekazał - mówił dalej Szyszko.
Nagranie udostępnione przez Polsat News m.in. na Facebooku wywołało lawinę nieprzychylnych rządowi komentarzy. "Żenujący są, nawet przy kamerach załatwiają posadki dla swoich nieudaczników życiowych. I to za nasze pieniądze" - napisał jeden z internautów.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Izabela Bodnar, posłanka Polski 2050 Szymona Hołowni, poinformowała o złożeniu rezygnacji z członkostwa w partii...
W najnowszym odcinku podcastu „Rzecz w tym” Bogusław Chrabota rozmawia z Jerzym Buzkiem – byłym premierem i prze...
We wtorek liderzy koalicji mają rozmawiać o szczegółach planowanej rekonstrukcji, konsolidacji ministerstw i pow...
Od 7 lipca Polska tymczasowo przywróciła kontrole na granicy z Niemcami i Litwą – decyzja ta, ogłoszona przez Do...
Zaledwie jeden przypadek przemytu migrantów na granicy z Litwą. Na zachodniej, z Niemcami – żadnego. Pierwsza no...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas