Robert Lewandowski nie wznowił treningów z Bayernem po przerwie zimowej z powodu kłopotów z rzepką. Na razie nie wiadomo jak poważny jest uraz gwiazdy reprezentacji Polski.

Donald Tusk, szef Rady Europejskiej, znany z bycia kibicem piłkarskim nawiązując do tego umieścił na Twitterze wpis sugerujący, że mógłby zastąpić Lewandowskiego w reprezentacji.

Film spotkał się z uznaniem byłego prezydenta Lecha Wałęsy. "Wierzę, że pan Robert Lewandowski będzie zdrowy, ale jakby co to każde zdrowe nogi kopiące piłkę zawsze się przydadzą. Pan Prezes Zbigniew Boniek i trener Adam Nawałka to docenią" - napisał zamieszczając przy okazji swoje zdjęcie z piłką.

 

Z kolei były poseł PO, agent Roberta Lewandowskiego Cezary Kucharski zasugerował, że premier powinien "poprawić technikę"

 

"Panie Przewodniczący, jako że słynie Pan z lania wody (obietnice wyborcze PO) to proponuję napełnić tą wodą gałę, gałę do zamrażarki, wyjąć po 24 godzinach i z główki. Z całych sił. Prosto w okienko. Alternatywo" - tak z kolei film umieszczony w sieci przez Tuska skomentował lider Kukiz'15 Paweł Kukiz.