Reklama
Rozwiń
Reklama

Tusk chwali się żonglerką na Twitterze

"Nie martwcie się kontuzją Roberta (Lewandowskiego - red.). Są alternatywy" - napisał na Twitterze Donald Tusk zamieszczając film, na którym widać jak były premier żongluje piłką.

Aktualizacja: 06.01.2018 09:48 Publikacja: 06.01.2018 09:34

Tusk chwali się żonglerką na Twitterze

Foto: Twitter

Robert Lewandowski nie wznowił treningów z Bayernem po przerwie zimowej z powodu kłopotów z rzepką. Na razie nie wiadomo jak poważny jest uraz gwiazdy reprezentacji Polski.

Donald Tusk, szef Rady Europejskiej, znany z bycia kibicem piłkarskim nawiązując do tego umieścił na Twitterze wpis sugerujący, że mógłby zastąpić Lewandowskiego w reprezentacji.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Polityka
Poseł Marcin Józefaciuk odchodzi z klubu KO. Podał powód
Polityka
Adam Bodnar: Zbigniew Ziobro powinien trafić do aresztu. Zachodzi obawa mataczenia lub ucieczki
Polityka
Poseł Konfederacji, Krzysztof Szymański o ewentualnej koalicji z KO lub PiS: My nic nie musimy
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Polityka
Sondaż: Które partie są dla Polaków ugrupowaniami drugiego wyboru? Dwie się wyróżniają
Reklama
Reklama