Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 17.01.2018 10:51 Publikacja: 17.01.2018 10:51
Foto: rp.pl
Rabiej wypowiedział się na temat przyjęcia przez posłów Nowoczesnej nowych strategii politycznych. Stwierdził, że zarząd przyjął nowe decyzje strategiczne dotyczące najbliższych dwóch tygodni. - Mamy tutaj kwestie ewentualnego powrotu do projektu "Ratujmy kobiety", i pracy nad tym, żeby on wrócił w jakiś sposób do Sejmu. Mamy swój własny projekt, podpisany przez naszych posłów, który jest inny, dużo łagodniejszy. Myślę, że on bardziej odpowiada potrzebom społecznym. Mamy dylemat, od którego zaczął się cały problem w tamtym tygodniu: co robić z projektami społecznymi, które trafiają do Sejmu – powiedział.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Rozwiązania, które będą proponowane przez rząd, muszą szanować polską tradycję, tożsamość, wolność i demokrację...
Prof. Krzysztof Ruchniewicz, dyrektor Instytutu Pileckiego, deklaruje, że będzie kontynuował projekty, które dot...
Rząd współodpowiada za nielegalną migrację i nielegalne przebywanie migrantów w Polsce, ordynując Straż Graniczn...
Uczestników sondażu United Surveys dla Wirtualnej Polski spytano, czy ich zdaniem koalicja rządząca dotrwa do ko...
Ruch Obrony Granic Roberta Bąkiewicza z wysokim poparciem wyborców PiS i Konfederacji, głównie mężczyzn z małych...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas