Aktualizacja: 28.02.2018 08:39 Publikacja: 28.02.2018 06:19
Foto: Twitter/Reuters
Paszporty miały być wykorzystywane przez północnokoreańskiego przywódcę w latach 90. Agencja Reutera opublikowała kserokopie wykorzystywanych dokumentów.
Dokumenty miały być wykorzystywane do ubiegania się o wizy w co najmniej dwóch zachodnich państwach - powiedział informator Reutera, który chce zachować anonimowość.
Prezydent USA Donald Trump pochwalił sobotnie rozmowy z Chinami w Szwajcarii, twierdząc, że strony wynegocjowały...
Kreml starał się, by przemarsz wojsk po Placu Czerwonym był równie imponujący jak przed wojną. Wyszło tak sobie
Od II Wojny Światowej sytuacja zmieniła się w sposób fundamentalny, jest ona zupełnie inna w porównaniu do tej z...
Władimir Putin łapie wiatr w żagle. Wizyta Xi Jinpinga w Moskwie pokazuje, jak mocno koniec wojny w Ukrainie zal...
Nieprzypadkowo pierwsza decyzja rządu Friedricha Merza dotyczyła ograniczenia nielegalnej imigracji. Tego domaga...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas