Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 05.04.2018 13:06 Publikacja: 05.04.2018 13:06
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek
Wcześniej do Sejmu przybyli wszyscy ministrowie wraz z premierem Morawieckim oraz prezes PiS Jarosław Kaczyński, i odbyli rozmowę z marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim.
Dziennikarzom nie udało się jednak ustalić, czego dotyczyła półgodzinna narada. Każdy z zaczepianych ministrów konsekwentnie odmawiał odpowiedzi.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Co wynika z podziału Trzeciej Drogi i debaty o wyborach prezydenckich? W nowym badaniu IBRiS dla „Rzeczpospolite...
Premier Donald Tusk zapowiedział, że od przyszłego tygodnia tymczasowo przywrócona zostanie kontrola na granica...
Któremu z polityków ufa najwięcej Polek i Polaków? Najnowszy sondaż IBRiS pokazuje wyraźne przetasowania w ranki...
Koalicja Obywatelska notuje wyraźny spadek poparcia w sondażu United Surveys. Układ mandatów sugeruje, że obecna...
Czołowi politycy prześcigają się w deklaracjach zwiększenia wydatków na armię, ale z ich realizacją problemy ma...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas