W jednym ze swoich spotów Prawo i Sprawiedliwość przywołała słowa Jana Pawła II na temat samorządu. Na temat papieża wypowiadał się również Rafał Trzaskowski.

Czytaj także: Tanajno: Jaki, zrezygnuj dla dobra Warszawy

 

 

Teraz postać Jana Pawła II przywołał także kandydat na prezydenta Warszawy, Paweł Tanajno. „Bez Jana Pawła nie dojdziesz do proga wyborczego? Zauważyłem, że PIS w spocie o samorządach przywołuje tekst Jana Pawła. Temat Jana Pawła poruszał też Czaskwoski. Co mi pozostaje?” - napisał na swoim facebookowym profilu Tanajno. „I wtedy dał im Hawajską i widział że to było dobre. Idźcie na wybory i poprzyjcie dobrą nowinę. Głosujcie na na Jana Pawła TANAJNO i na listę nr 17 KWW Odkorkujemy Warszawę, Rigcz, Tanajno, Hawajska +” - kontynuował.

Tanajno w swoim wpisie podkreślił także, że „jeśli nie pójdziesz w niedzielę na wybory, zasmucisz Jana Pawła i osłabisz dzieło odnowienia ziemi, tej ziemi”.

Do wpisu, kandydat na prezydenta stolicy dołączył grafikę przedstawiającą postać Jana Pawła II w nienaturalnych proporcjach. „PS. Przypomnę że projekt rozszerzenia Jana Pawła został ustalony przez Warszawiaków w internetowym referendum. Ja zawsze uszanuję wolę obywateli wyrażoną w referendum” - dodał.

Paweł Jan Tanajno startuje w wyborach samorządowych w Warszawie z komitetu wyborczego Odkorkujemy Warszawę, RiGCz, Tanajno, Hawajska+.

Autopromocja
Bezpłatny e-book

WALKA O KLIMAT. Nowa architektura energetyki

POBIERZ