Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 26.10.2018 21:56 Publikacja: 26.10.2018 21:45
Senator Maria Pańczyk-Pozdziej
Foto: Kancelaria Senatu
Dudzińska została wybrana na to stanowisko we wtorek przez Sejm - za drugim razem, ponieważ w pierwszym głosowaniu posłowie głosowali przeciwko jej kandydaturze. Za jej wyborem głosowało 232 posłów, 184 było przeciw, a 3 parlamentarzystów wstrzymało się od głosu. Jednak do jej nominacji potrzebna była akceptacja Senatu.
Izba wyższa jednak niespodziewanie kandydaturę odrzuciła. W piątek za powołaniem Dudzińskiej była tylko senator PO Maria Pańczyk-Pozdziej, przeciw było 67 senatorów (w tym 48 z PiS i 14 z PO), a pięciu wstrzymało się od głosu.
Pracownia United Surveys zapytała Polaków, czy w przyszłości widzieliby obecnego prezydenta Andrzeja Dudę w fote...
Donald Tusk opublikował w serwisie X wpis, w którym porównał rozwój Polski i Iranu. „Ruszaliśmy z podobnego puła...
„Jak ocenia Pani/Pan dotychczasową działalność polityczną Szymona Hołowni” - takie pytanie zadaliśmy uczestnikom...
Są jakieś granice przyzwoitości, nasz budżet nie jest workiem bez dna - mówił były premier Leszek Miller, krytyk...
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja – to trzy główne czynniki, które należy brać pod uwagę decydując się na inwestycję w mieszkanie – czy to z myślą o przechowaniu lub wzroście wartości, czy zwrocie z najmu.
„Rafał Trzaskowski w ostatniej chwili odwołał spotkanie 16 czerwca” – poinformowała w mediach społecznościowych...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas