Reklama
Rozwiń

Petru "współczuje" tym, którzy uwierzyli w Koalicję Obywatelską

Lider ugrupowania Teraz! zaznaczył w rozmowie z Radiem ZET, że „nie czuję się odpowiedzialny za długi Nowoczesnej” i przestrzegał przed wchodzeniem w koalicję z Platformą Obywatelską.

Aktualizacja: 07.12.2018 12:13 Publikacja: 07.12.2018 11:09

Petru "współczuje" tym, którzy uwierzyli w Koalicję Obywatelską

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

adm

Ryszard Petru powiedział w rozmowie z Radiem ZET, że „współczuje Nowoczesnej”, że posłowie tego ugrupowania przeszli do Platformy Obywatelskiej. - Katarzyna Lubnauer jest w szoku. To jest tak jak z szokiem powypadkowym. Musi ochłonąć, potem możemy porozmawiać - podkreślił. Polityk dodał także, że „współczuje wszystkim Polakom, którzy uwierzyli w Koalicję Obywatelską”. 

Czytaj także: Nowoczesna traci posłów i klub w Sejmie

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Polityka
Migranci w centrum politycznej gry. Realny problem, czy wygodny pretekst?
Polityka
Przemytników wystraszyły kontrole na granicach?
Polityka
Szymon Hołownia zabrał głos w sprawie spotkania z PiS. Czego dotyczyła rozmowa?
Polityka
Łukasz Pawłowski: Bez zmiany premiera notowania koalicji będą coraz gorsze. Zakończy się to rządem mniejszościowym
Polityka
Polska 2050 zawiesiła Tomasza Zimocha. Wcześniej komentował spotkanie Hołowni z Kaczyńskim