Reklama

Adam Bielan: Antoni Macierewicz ma poparcie społeczne

Antoni Macierewicz, Zbigniew Ziobro i Mariusz Kamiński startowali w wyborach parlamentarnych, PiS ich nie chował - przekonywał na antenie TVP Info senator PiS Adam Bielan komentując skład rządu Beaty Szydło.

Aktualizacja: 10.11.2015 06:33 Publikacja: 10.11.2015 06:22

Antoni Macierewicz

Antoni Macierewicz

Foto: Fotorzepa, Radek Pasterski

Komentując kandydaturę Macierewicza na szefa MON (w czasie kampanii wyborczej Beata Szydło sugerowała, że resort ten może objąć Jarosław Gowin, który ostatecznie będzie ministrem nauki i szkolnictwa wyższego i wicepremierem), Bielan przypomniał, że w swoim okręgu "Macierewicz wygrał ze wszystkimi konkurentami", a na spotkania z nim "przychodziły tłumy ludzi". - Więc ma poparcie społeczne - przekonywał. 

Czytaj więcej: Sylwetka Antoniego Macierewicza

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Kolejne kłopoty prawne posła Mateckiego. Wykorzystał wpływy, by pomóc prawicowej celebrytce?
Polityka
Rada Bezpieczeństwa Narodowego po wtargnięciu rosyjskich dronów niejawna
Polityka
Marian Banaś: wybór jednego z dwóch kandydatów na prezesa NIK, to wygrana PiS
Polityka
Władysław Kosiniak-Kamysz: Drony z Rosji celowo skierowane nad Polskę
Reklama
Reklama