Reklama

Marek Sowa: Plus jest PiS-u. Plus dwie wieże Kaczyńskiego, plus żołnierz AK z mieszkaniem dla Banasia

- Zobowiązania publiczne finansowane przez państwo zostaną utrzymane - zapowiedział Marek Sowa z Platformy Obywatelskiej, pytany o to, czy w przypadku wygranej w wyborach Koalicja Obywatelska utrzyma program 500 plus.

Aktualizacja: 03.10.2019 09:41 Publikacja: 03.10.2019 09:18

Marek Sowa: Plus jest PiS-u. Plus dwie wieże Kaczyńskiego, plus żołnierz AK z mieszkaniem dla Banasia

Foto: Fotorzepa/ Tomasz Jodłowski

qm

Sowa nawiązał do środowego wywiadu Jarosława Kaczyńskiego w TV Trwam, w czasie którego prezes PiS przekonywał, że najbliższe wybory to kwestia zdecydowania między „Polską plus” a „Polską minus”.

Dowiedz się więcej: Kaczyński: „Polska minus”? Będzie się demoralizowało dzieci

Pozostało jeszcze 80% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
„Bezprecedensowy moment w historii NATO”. Prezydent mówi o ataku dronów
Polityka
Rosyjskie drony nad Polską. Donald Tusk mówi w Sejmie o „ryzyku konfliktu”
Polityka
Rosyjskie drony nad Polską. Donald Tusk: Zagrożenie zostało wyeliminowane
Polityka
Sondaż: większe kompetencje prezydenta? Ankietowani: to zły pomysł
Reklama
Reklama