Reklama

Karolina Helmin-Biercewicz dyrektorką w PZU

Karolina Helmin-Biercewicz została dyrektorką jednej ze spółek PZU. Kobieta wcześniej była asystentką posła PiS Andrzeja Jaworskiego. Były polityk jest obecnie wiceprezesem PZU.

Aktualizacja: 21.09.2016 17:11 Publikacja: 21.09.2016 16:53

Andrzej Jaworski, poseł PiS

Andrzej Jaworski, poseł PiS

Foto: Fotorzepa, Piotr Wittman

Andrzej Jaworski był posłem PiS i byłym prezesem Stoczni Gdańsk i przewodniczącym rady nadzorczej Koncernu Energetycznego Energa oraz oraz członkiem Rady Nadzorczej PKP Intercity. Polityk w maju złożył swój mandat i został członkiem zarządu PZU.

Mandat radnej w Gdańsku złożyła również była asystentka Jaworskiego Karolina Helmin-Biercewicz. Zostanie ona dyrektorem jednej ze spółek PZU.

Kobieta od 2014 roku była asystentką posła PiS. PZU nie zdradza, jakie będą konkretnie obowiązki Helmin-Biercewicz. "Gazeta Wyborcza" informuje, że będzie ona kierowała jednym z projektów. 

Była radna w czerwcu tego roku została również dyrektorką w w radzie nadzorczej Tower Inwestycje, spółki zależnej od PZU.

 

Reklama
Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
AI to test dojrzałości operacyjnej firm
Polityka
Jak rumuńscy eksperci wspierali Karola Nawrockiego. Dziennikarskie śledztwo odsłania kulisy
Polityka
Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz: Dezerterzy nie zdali egzaminu z demokracji. Idziemy dalej
Polityka
Szymon Hołownia: Odeszli z Polski 2050, bo kierowała nimi nienawiść do Katarzyny Pełczyńskiej-Nałęcz
Materiał Promocyjny
Ikona miejskiego stylu życia w centrum Gdańska
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama