Reklama

#RZECZoPOLITYCE: Paulina Piechna-Więckiewicz: Ustawa Jakiego? Nie ma się jak przyczepić

- To byłoby okrucieństwo dla lokatorów i dla nas - mieszkańców Warszawy, aby tylko pokazać założenia ustawy reprywatyzacyjnej. Mam nadzieję, że Patryk Jaki wie, że ma poparcie odnośnie tej ustawy - mówiła w programie #RZECZoPOLITYCE radna Warszawy, Paulina Piechna-Więckiewicz.

Publikacja: 11.10.2017 13:49

#RZECZoPOLITYCE: Paulina Piechna-Więckiewicz: Ustawa Jakiego? Nie ma się jak przyczepić

Foto: Fotorzepa

Działaczka lewicowej Inicjatywy Polskiej odnosiła się do założeń dużej ustawy reprywatyzacyjnej, którą dzisiaj rano w programie "Jeden na jeden" w TVN24 zapowiedział wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. - Jestem zaskoczona, bo wydawało mi się, że po działaniach komisji weryfikacyjnej, wpływ na ustawę będzie miała też powołana przez nią Rada Społeczna - mówiła Piechna-Więckiewicz.

Radna powiedziała, że mimo początkowych wątpliwości co do jej działania, można pozytywnie oceniać działania komisji weryfikacyjnej. - Jako radna oceniam in plus, że te nieruchomości wracają do nas - mówiła. Oceniła też ustawę wiceministra Jakiego: - Z pobieżnych oględzin wygląda to dobrze. Nie ma do czego się przyczepić.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Wiemy, komu Polska cofa azyl. Dominują obywatele jednego kraju
Polityka
W NIK szykuje się rewolucja. Ludzie Mariana Banasia stracą stanowiska?
Polityka
Polacy sceptyczni wobec koalicji PiS i Konfederacji. Najnowszy sondaż
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Polityka
Donald Tusk: Nie ja tracę na działaniach prezydenta Nawrockiego, tylko Polska
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama