Reklama
Rozwiń

Zanim Trzaskowska rozliczy Dudę

Małgorzata Trzaskowska: „Dlaczego nie miałabym się spotkać z Agatą Dudą? Jeśli tylko wykaże się jakąś widoczną aktywnością na rzecz kobiet, zwłaszcza na polu edukacji, to na pewno będę gotowa do rozmowy".

Publikacja: 24.07.2020 18:00

Zanim Trzaskowska rozliczy Dudę

Foto: Fotorzepa/Jerzy Dudek

Niedoszłej parze prezydenckiej dobry wynik wyborczy najwyraźniej uderzył do głowy. Rafał Trzaskowski ciągle nie ma czasu na przyjęcie zaproszenia od prezydenta, a jego małżonka stawia pierwszej damie warunki wstępne: Agata Duda ma się wykazać.

Nie mam pojęcia, co dla kobiet już zrobiła Małgorzata Trzaskowska, że chce rozliczać z aktywności Agatę Dudę, ale jako żona prezydenta Warszawy mogłaby zainteresować męża problemami kobiet w mieście przez niego zarządzanym. Na warszawskiej Białołęce grupa samotnych matek z małymi dziećmi – głównie ofiar przemocy domowej – od lat walczy o utrzymanie „dzikiego", ale będącego dla nich jedynym schronieniem, domu samotnej matki.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Plus Minus
Chaos we Francji rozleje się na Europę
Plus Minus
Podcast „Posłuchaj Plus Minus”: Przereklamowany internet
Plus Minus
Gość „Plusa Minusa” poleca. Joanna Opiat-Bojarska: Od razu wiedziałam, kto jest zabójcą
Plus Minus
„28 lat później”: Memento mori nakręcone telefonem
Plus Minus
„Sama w Tokio”: Znaleźć samą siebie