Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 24.06.2021 22:48 Publikacja: 25.06.2021 18:00
Foto: Fotorzepa, Anna Pietuszko-Wdowińska
Plus Minus: Kiedy zaczęłaś myśleć, że fotografia to może być twój zawód?
Gdy w 1980 roku wybuchł strajk w Stoczni Gdańskiej, byłam na wakacjach w Sopocie i nie zrobiłam ani jednego zdjęcia. To pokazuje, jaki miałam początkowo stosunek do swojego przyszłego zawodu. Jak skończyłam szkołę, Mirek Stelmach wyciągnął mnie na zdjęcia. Pierwsze tematy to były koncerty zespołów muzycznych, popularnych w tamtym czasie w warszawskim klubie Hybrydy. Wtedy to poczułam naprawdę.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Body horrory trzymają się mocno. Teraz w „Brzydkiej siostrze” Norweżka Emilie Blichfeldt sięgnęła po baśń o Kopc...
„Super Boss Monster” przypomina, że chciwość nie popłaca. Ale czy zawsze?
Z perspektywy psychologii zbrodnia to interakcja pomiędzy sprawcą a ofiarą. W czym ta wiedza może pomóc?
Dzieje Programu Manhattan są jedną z kluczowych opowieści XX w. Dobrze, że Jonathan Fetter-Vorm nic z niej nie z...
Czytam różne książki o Ukrainie, ale to „Null” Twardocha jest dla mnie szczególnie ważny.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas