Reklama
Rozwiń
Reklama

Łukasz Gibała: W Krakowie zastosowano wobec mnie gangsterski chwyt

Polityka ogólnopolska stała się jeszcze bardziej brutalna, niż była. Przyznam, że ze zdumieniem obserwuję agresywne i bezpardonowe próby rozprawiania się z PiS, do których ucieka się Platforma. Na dodatek ta atmosfera odwetu przeniosła się na nastroje społeczne - mówi Łukasz Gibała, radny Krakowa, były poseł PO i Ruchu Palikota.

Publikacja: 05.07.2024 10:00

„Jednym z kandydatów na prezydenta Krakowa był Gibała, który zablokował kandydata PiS”. Wieczór wybo

„Jednym z kandydatów na prezydenta Krakowa był Gibała, który zablokował kandydata PiS”. Wieczór wyborczy w sztabie Łukasza Gibały po drugiej turze. 21 kwietnia 2024 roku

Foto: Artur Barbarowski/East News

Plus Minus: Podobno miał pan porzucić politykę po przegranych wyborach na prezydenta Krakowa?

Nigdy niczego takiego nie mówiłem. Zawsze deklarowałem, że niezależnie od wyników wyborów dalej będę działał na rzecz naszego miasta.

Pozostało jeszcze 99% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Plus Minus
„Posłuchaj Plus Minus”: Czy inteligencja jest tylko za Platformą
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Plus Minus
Odwaga pojednania. Nieznany głos abp. Kominka
Plus Minus
„Kubek na tsunami”: Żywotna żałoba przegadana ze sztuczną inteligencją
Plus Minus
„Kaku: Ancient Seal”: Zręczny bohater
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Plus Minus
„Konflikt”: Wojna na poważnie
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama