Małżeńska terapia klasowa

Brodaty mężczyzna, w napisach końcowych figurujący jako Nikt (Jason Segel), w bogatej posiadłości sąsiadującej z sadem pomarańczy czuje się tak, jakby był u siebie. Sęk w tym, że nie jest. To włamywacz. Ale bynajmniej żaden z niego mistrz rabunku. Nie ma nawet planu. Nieźle się obłowiwszy, postanawia w końcu wynieść się z domu. Tylko że podczas ucieczki wpada na właścicieli, których przyjazdu się nie spodziewał. Chcąc nie chcąc, bierze za zakładników prezesa korporacji (Jesse Plemons), krwiożerczego kapitalistę, twórcę algorytmu optymalizującego zatrudnienie w firmach, oraz jego żonę (Lily Collins). Przynajmniej do chwili, aż ci skombinują torbę pieniędzy, dzięki którym on będzie mógł się ulotnić.

Publikacja: 01.04.2022 17:00

Małżeńska terapia klasowa

Foto: Netflix

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Rzeczpospolitej"

Oferta promocyjna
dostęp do treści rp.pl już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

Wybierz najkorzystniejszą ofertę i zyskaj dostęp do najważniejszych tekstów rp.pl z sekcji: Wydarzenia, Ekonomia, Prawo, Plus Minus; w tym ekskluzywnych tekstów publikowanych wyłącznie na rp.pl.

Dostęp do treści rp.pl - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Rzeczpospolitej”, archiwum tekstów, treści pochodzących z tygodników prawnych, aplikacji mobilnej i dodatków dla prenumeratorów.

Plus Minus
Polacy przegrywają walkę z alkoholizmem
Materiał Promocyjny
Czym jest dzisiaj luksus?
Plus Minus
Efekt sankcji - Rosja stawia na podróbki
Plus Minus
USA. Zabić, by nie dać się zastąpić
Plus Minus
Tylko nieliczni uciekli z piekła Auschwitz
Materiał Promocyjny
Kawa – czyli Włochy. Jak cieszyć się włoską kawą we własnym domu?
Plus Minus
Polska polityka stała się doraźna, brak jej wizji
Plus Minus
Silvio, sprzedawca marzeń