Czytaj za 9 zł miesięcznie!
Aktualizacja: 23.09.2021 21:16 Publikacja: 23.09.2021 21:16
Foto: materiały prasowe
Przyniósł graczom jeszcze więcej pojedynków z kosmicznymi najeźdźcami próbującymi przejąć kontrolę nad wyspą. Ich statek roztrzaskał się zresztą o ziemię, niemal całkowicie niszcząc niektóre lokacje. Gra stała się w ten sposób jeszcze bardziej atrakcyjna, a światowa prasa przynosi coraz to nowsze historie uzależnienia od programu.
Tym, którzy mają dość patrzenia w ekran, a nie chcieliby stracić kontaktu z „Fortnite", pozostaje specjalna edycja niezwykle popularnej planszówki „Jenga". Zresztą planszówka to złe słowo. W tej grze nie ma bowiem planszy, są za to klocki, z których przed rozpoczęciem zabawy buduje się gigantyczną wieżę. Następnie usuwa się jej poszczególne elementy tak, żeby coraz mniej stabilna konstrukcja się nie zawaliła. Wymaga to cierpliwości, ale też dobrej koordynacji ruchowej.
„Ilustrownik. Przewodnik po sztuce malarskiej” Grażyny Bastek jest publikacją unikatową. Daje wiedzę i poczucie, że warto ją zgłębiać.
Dzięki „The Great Circle” słynny archeolog dostał nowe życie.
W debiucie reżyserskim Malcolma Washingtona, syna aktora Denzela, stare pianino jest jak kapsuła czasu.
Jeszcze zima się dobrze nie zaczęła, a w Szczecinie już druga „Odwilż”.
Bank wspiera rozwój pasji, dlatego miał już w swojej ofercie konto gamingowe, atrakcyjne wizerunki kart płatniczych oraz skórek w aplikacji nawiązujących do gier. Teraz, chcąc dotrzeć do młodych, stworzył w ramach trybu kreatywnego swoją mapę symulacyjną w Fortnite, łącząc innowacyjną rozgrywkę z edukacją finansową i udostępniając graczom możliwość stworzenia w wirtualnym świecie własnego banku.
Cenię historie grozy z morałem, a filmowy horror „Substancja” właśnie taki jest, i nie szkodzi, że przesłanie jest dość oczywiste.
„Opowieści z Pryncypii” uświadamiają, jak bardzo planszówki odeszły od swoich korzeni.
Spider-Meni całego multiwersum rozpoczynają polowanie na złoczyńców!
Wakacje już na horyzoncie. Planszówka „Maui” stanowi ich przedsmak.
Jeden z najpopularniejszych seriali jako jedna z najpopularniejszych planszówek? Właśnie tak.
Klaus Teuber, twórca popularnej gry planszowej "Catan" (znanej wcześniej jako "Osadnicy z Catanu"), zmarł po krótkiej chorobie w wieku 70 lat - poinformowała jego rodzina.
W prostocie siła. „Jednym palcem!” to nieskomplikowana gra, która sprawdzi się nawet w warunkach polowych.
„Sea Stax” to kolejna udana gra logiczna. Podobne można znaleźć na komórkach, ale tu frajda jest większa.
Podczas produkcji tej planszówki nie zginął żaden kotek. Najwyraźniej eksplodują one dopiero wtedy, gdy trafią do graczy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas