Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 07.04.2021 14:12 Publikacja: 07.04.2021 14:12
Medycy
Foto: Fotorzepa/ Robert Gardziński
„Chcieliśmy tarczę dla medyków, zrobili tarczę z naszej godności”, „Wypłaszczyliście krzywą, szkoda że nie tę, co trzeba”, „Godne zarobki za rzetelną pracę” i „Nie ma medyków – nie ma leczenia” – z takimi hasłami na transparentach pracownicy medyczni zgromadzili się wczoraj przed południem pod gmachem Ministerstwa Zdrowia.
- Czas wyłączyć ochronę zdrowia z bieżącej walki politycznej. To mój apel do wszystkich – rządzących i opozycji – mówiła przewodnicząca Forum Związków Zawodowych Dorota Gardias. Podkreśliła, że nie wszyscy pracownicy ochrony zdrowia otrzymują dodatek covidowy, bo istnieje luka prawna, z której korzystają dyrektorzy szpitali.
Każdy z małżonków może wydawać ze wspólnego majątku na swoje potrzeby, byle go nie trwonił – stwierdził Sąd Najw...
Resort infrastruktury przygotował projekt nowelizacji rozporządzenia o znakach i sygnałach drogowych. Co się zmi...
W czerwcu 2025 roku część seniorów otrzyma emeryturę wcześniej niż zwykle. Niektórzy z nich dostaną przelewy z Z...
W czerwcu niektórzy rodzice mogą otrzymać 800 plus nieco wcześniej niż wynika z harmonogramu. Jest też grupa, do...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
Rząd opublikował projekt deregulacji ustawy emerytalnej, który zmienia zasady wypłaty zasiłku pogrzebowego.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas