W ubiegłym roku spółka wprowadziła do sprzedaży ponad 300 apartamentów. Większość znalazła już nabywców. - W Białce Tatrzańskiej stawiamy na dużo atrakcji i dodatkowych funkcji, co przełoży się na przyszłe zyski właścicieli nieruchomości - mówi Paweł Kobierski, prezes Sun &Snow Real Estate cytowany w komunikacie. - W pierwszym etapie inwestycji powstały już dwie sale zabaw dla dzieci i młodzieży, w kolejnych planowany jest basen.

Deweloper opowiada, że nieopodal stoków narciarskich powstanie budynek aparthotelowy i kilkanaście kameralnych willi nawiązujących charakterem do stylu podhalańskiego. W sprzedaży pozostało kilkanaście lokali o powierzchni od 17 do 62 mkw. w cenach od 9,4 do 13 tys. zł netto za mkw.

W tym roku rozpocznie się budowa trzech kolejnych budynków, które zaoferują ok. 40 apartamentów. Powstanie też spa z sauną i pokojem masażu, pokój klubowy, sala konferencyjno bankietowa. W „Resorts Białka Tatrzańska" zostanie otwarta także restauracja.

Pozostałe inwestycje powstaną w Szklarskiej Porębie i nad morzem. Ich etapy, które trafią na rynek w tym roku, zaoferują od 130 do 80 apartamentów.

- Wyniki sprzedaży naszych inwestycji w 2019 roku były bardzo dobre, i już wiemy, że w tym roku będziemy mieć w ofercie więcej apartamentów niż rok wcześniej - zapowiada Paweł Kobierski. - Być może będzie to nawet nieco więcej niż deklarowane na podstawie zaawansowania prac 350 lokali. Negocjujemy udział w kolejnych inwestycjach.

Sun & Snow inwestuje też w Jastrzębiej Górze. Sun & Snow Residence Jastrzębia Góra to gotowa budynek 850 metrów od plaży.

Grupa Sun & Snow to operator zarządzający wynajmem ponad 2 tys. apartamentów w ponad 30 miejscowościach wypoczynkowych i miastach w Polsce. Działa od 2008 r. Spółka wprowadziła na rynek deweloperski markę Sun & Snow Resorts, budując apartamenty wypoczynkowe skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i inwestorów.

Grupa zrealizowała dotychczas projekty deweloperskie w Szklarskiej Porębie, Zakopanem i w Kołobrzegu.