Reklama

Accolade inwestuje w Świdniku

Międzynarodowy inwestor wybuduje w Świdniku park przemysłowy o powierzchni magazynowej 54 tys. mkw.

Publikacja: 13.04.2023 08:13

Accolade inwestuje w Świdniku

Foto: Mat.prasowe

aig

To kolejna inwestycja spółki Accolade w województwie lubelskim. Świdnicki park przemysłowy będzie się składał z dwóch budynków oferujących 54 tys. mkw. magazynów. Większość powierzchni jest już wynajęta trzem firmom z branży produkcyjnej i logistycznej.  Obiekty mają być gotowe w czwartym kwartale tego roku.  Park powstanie w odległości 1 km od granicy z Lublinem, w specjalnej strefie ekonomicznej.

W Lublinie Accolade ma już park magazynowy. Inwestor działa w tym w regionie od 2015 roku. Dzięki nowemu parkowi przemysłowemu wartość inwestycji firmy w województwie lubelskim wzrośnie do 115 mln euro, obejmując 130 tys. mkw. powierzchni magazynowej.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Nieruchomości
Klienci wracają na rynek mieszkań. Powiało optymizmem
Nieruchomości
Wynajem mieszkań: górą kalkulacja czy emocje?
Nieruchomości
Czy będą jesienne żniwa na rynku nieruchomości
Nieruchomości
Czy deweloperzy pokazują ceny mieszkań? Sprawdzamy
Nieruchomości
Kupować mieszkanie czy czekać
Reklama
Reklama