Syrena przedłużyła umowy z dotychczasowymi najemcami: firmami Ford Polska (ponad 1 tys. mkw.) i Accord Healthcare Polska (producent i dystrybutor produktów farmaceutycznych, 860 mkw.) oraz podpisała dwa nowe kontrakty: z NewCold (usługi logistyczne, 450 mkw.) oraz z tzw. poufnym najemcą, który w jednym z budynków zajmie niemal 4 tys. mkw. powierzchni.

Marynarska Business Park to kompleks czterech budynków biurowych o łącznej powierzchni użytkowej 46 tys. mkw. Od 2020 roku nieruchomość znajduje się w portfolio spółek Syrena Real Estate i PineBridge Benson Elliot.

Kompleks zyskał nowe centrum konferencyjne z salami do organizacji spotkań lub pracy wspólnej. Trzypoziomowy parking podziemny oferuje 1,3 tys. miejsc postojowych, Wkrótce pojawią się stacje do ładowania pojazdów elektrycznych.

Marynarska Business Park ma certyfikat BREEAM In Use 2015 na poziomie Excellent. Po zakończonej modernizacji kompleks będzie ubiegał się o kolejne certyfikaty: Breeam In-Use w nowym systemie v6, certyfikat WELL, WELL Health & Safety oraz WIREDSCORE.