Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Kul Architekci. Kaskadowy apartamentowiec premium (siedem i pięć kondygnacji) powstanie na planie litery U. Działka o powierzchni 2 tys. mkw. jest położona 2,6 km w linii prostej od centrum miasta. W apartamentowcu zaplanowano 78 mieszkań, lobby z recepcją i lokale użytkowe na parterze. Będzie też patio i dwukondygnacyjny parking podziemny.

Spółka Mostostal zapowiada, że mieszkania przy ul. Konwiktorskiej trafią niebawem do sprzedaży. - Nieruchomości w prestiżowych lokalizacjach trzymają wartość, niezależnie od nastrojów konsumenckich czy galopującej inflacji – mówi cytowana w komunikacie Jolanta Michalska, prezes spółki Mostostal. – Mimo niekorzystnych dziś warunków makroekonomicznych, rynek nieruchomości premium zachowuje się bardzo stabilnie - podkreśla. 

Firma Mostostal zaczynała działalność w branży budowlanej, a od kilkunastu lat inwestuje także na rynku deweloperskim (segment mieszkań premium i popularny, osiedla domów). Buduje też obiekty komercyjne (m.in. hotele).