Bolero Office Point 2 powstał w formule BTS (build-to-suit, czyli na konkretne zamówienie) dla firmy UL International Polska, firmy z branży testowania i certyfikacji produktów elektrycznych, elektronicznych i baterii.

Trzykondygnacyjny budynek został oddany do użytku w pierwszym kwartale 2020 roku. Oferuje ponad 1,9 tys. mkw. powierzchni biurowej i ponad 1,7 tys. mkw. powierzchni laboratoryjnej z pomieszczeniami o wysokości sięgającej 6 m.

Bolero Office Point 2 ma certyfikat BREEAM In-Use na poziomie „Very Good". Przy budynku jest parking naziemny na 60 samochodów.

Budynek sprzedano funduszowi Interpierre Europe Centrale zarządzanemu przez PAREF Gestion. Strony nie ujawniają wartości transakcji.

Real Management to spółka deweloperska powstała 2002 roku. Koncentruje się na nieruchomościach produkcyjno-przemysłowych i mieszkaniowych. Ma na koncie obiekty komercyjne i mieszkaniowe o powierzchni 265 tys. mkw. (m.in. kompleks biurowy Bolero Office Park, osiedla domów jednorodzinnych Rezydencje Pałacowa i Rezydencje Chojnów, centra produkcyjno-przemysłowe Good Point oraz parki convenience Przyczółkowska Vis a Vis i Point.44.