Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 07.07.2025 03:55 Publikacja: 29.11.2022 15:48
Foto: Mat. prasowe
W pierwszym etapie osiedla, na działce o powierzchni 38,6 tys. mkw., powstaną dwa budynki (w zabudowie kaskadowej - od sześciu do dziewięciu kondygnacji) z 333 mieszkaniami – od 29 do 193 mkw. Deweloper zaplanował także dwa lokale usługowe i 400 miejsc parkingowych. Przewidziano stacje do ładowania pojazdów elektrycznych. Powstanie także klub mieszkańca, amfiteatr, strefy relaksu, ogród warzywny, wybieg dla czworonogów. Centralnym punktem będzie plac z fontanną.
Powierzchnia biologicznie czynna stanowi ok. 40 proc. całek działki (ok. 1,5 ha).
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Budowę ostatniego etapu osiedla przy ulicy Rakowickiej w Krakowie rozpoczyna Hines. Mieszkania mają być gotowe w...
Panele fotowoltaiczne na dachach, antysmogowe chodniki, inteligentne systemy oświetlenia. Na osiedla wchodzą eko...
W kolejnej części osiedla w centrum Krakowa firma Develia wybuduje ponad 80 mieszkań. Ich oddanie do użytku zapo...
Budowę dwóch kolejnych budynków na osiedlu przy ulicy Szeligowskiej w Warszawie rozpoczyna Nexity.
Lokum Deweloper rozpoczyna przekazywanie mieszkań z ostatniego etapu osiedla w podwrocławskiej Sobótce.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas