Coworking Brain Embassy Młynarska, niedaleko stacji Metra Płocka w Warszawie, oferuje strefy o różnych funkcjach – są miejsca do pracy w ciszy i skupieniu, są sale spotkań i powierzchnie open space. Wydzielono też biura dla większych firm. Operator urządził także pokoje do drzemek i medytacji.

- Otwarcie BE Młynarska to kolejny przełomowy moment dla naszej marki – mówi cytowana w komunikacie Monika Kaczmarczyk, dyrektor w Brain Embassy. – Dotychczas działaliśmy głównie na biznesowym Mokotowie i Ochocie. Po otwarciu kolejnej przestrzeni w centrum, przyszła pora na powiększenie oferty o kolejną dzielnicę stolicy – Wolę.

W styczniu tego roku Brain Embassy otworzyło lokalizację przy ul. Czackiego, w miejscu dawnego teatru Kwadrat.

BE Młynarska mieści się w budynku dawnego PDT Wola przy ul. Młynarskiej. – Obiekt zaprojektował Michał Przerwa-Tetmajer, architekt zaangażowany w odbudowę zrujnowanej po wojnie Woli – przypominają przedstawiciele firmy. - Gmach zyskał swoją sławę jako budynek handlowy. Taką funkcję pełnił od 1956 roku. Od 2007 roku był obiektem biurowo-usługowym. Dziś ma szansę stać się ważnym punktem na biznesowej mapie Warszawy.