Reklama

In Place przy Instalatorów

Budowę osiedla w warszawskich Włochach rozpoczyna Marvipol Development.

Publikacja: 08.02.2022 16:33

In Place przy Instalatorów

Foto: Mat. prasowe

aig

W pierwszym etapie osiedla In Place (z dziewięciopiętrową dominantą) powstaną dwa budynki, w których deweloper zaplanował 365 mieszkań (o powierzchni od 27 do 93 mkw.) i sześć lokali usługowych. Budowa ma się rozpocząć w drugim kwartale tego roku. Oddanie do użytku lokali z tej części osiedla deweloper zapowiada na drugi kwartał 2024 roku.

Kupujący mieszkania mogą liczyć na filtry antysmogowe i systemy inteligentnego domu, które pozwolą na zdalne sterowanie m.in. oświetleniem czy temperaturą. A dzięki zewnętrznemu czujnikowi powietrza mieszkańcy osiedla będą mogli monitorować jakość powietrza.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Nieruchomości
W nieruchomościach już bez upałów
Nieruchomości
Chętnych na mieszkaniowy luksus nie brakuje
Nieruchomości
Taniej już było. Rekordowe wzrosty cen mieszkań
Nieruchomości
Rynku lekkie hamowanie
Nieruchomości
Nie ma złych mieszkań. Są tylko źle wybrane
Reklama
Reklama