Moko już do wzięcia

Jest zgoda na użytkowanie pierwszego etapu osiedla Moko na warszawskim Mokotowie. Ronson rozpoczął przekazywanie kluczy klientom, którzy mogą skorzystać z oferty pakietu wykończeniowego. Osiedle Moko to cztery budynki w ramach dwóch etapów z 326 mieszkaniami i 19 lokalami usługowymi. W pierwszym etapie powstało 166 mieszkań. Zakończenie drugiego etapu ze 160 mieszkaniami jest planowane na czwarty kwartał.

Zamieszkać na Morenie

Osiedle 16 domów w ramach inwestycji Młoda Morena Park wybuduje Dekpol. Kameralna inwestycja powstanie w gdańskiej dzielnicy Morena w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Niedaleko są także pasaże handlowe, szkoły i ośrodki zdrowia. Ma to być osiedle dla rodzin szukających spokojnego miejsca. Sprzedaż domów w inwestycji już ruszyła. Ceny zaczynają się od 850 tys. zł.

Komfort na bulwarach

Wykonawcą Bulwarów Książęcych we Wrocławiu będzie CFE Polska. BPI Polska podpisało już z siostrzana spółką umowę w tej sprawie.

Inwestycja zakłada realizację kompleksu mieszkaniowego z 352 apartamentami oraz mieszkaniami o podwyższonym standardzie, a także ogólnodostępną promenadą handlową i nowym miejskim placem. Bulwary Książęce zostaną zrealizowane w dwóch etapach.

Hubertus gotowy

Firma ECO-Classic zakończyła budowę szóstego etapu osiedla Hubertus, swojej największej warszawskiej inwestycji zaprojektowanej na kształt małego miasteczka z terenami rekreacyjnymi. W budynku jest 145 mieszkań, w tym dwupoziomowe penthouse'y z przestronnymi tarasami oraz dziesięć lokali usługowych. To jedna z pierwszych inwestycji, które zapoczątkowały przemianę Służewca Przemysłowego na Mieszkaniowy.

Autopromocja
Nowość!

Trzy dostępy do treści rp.pl w ramach jednej prenumeraty

ZAMÓW TERAZ

Najpopularniejsza „Forma"

W podpoznańskiej Dąbrówce w gminie Dopiewo rośnie osiedle spółki Linea. Deweloper wprowadza do oferty kolejne nieruchomości. Nowa inwestycja składać się będzie z 13 dwupoziomowych mieszkań identycznych jak poprzednie na osiedlach Leśna Polana i Osada Leśna. Najbardziej popularną ze wszystkich typów nieruchomości pozostaje wciąż „Forma" – dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie wielorodzinnej.

Apartamenty w kompleksie

Atal rozpoczął sprzedaż mieszkań na osiedlu Apartamenty Przybyszewskiego 64 w Krakowie. Planowany termin zakończenia prac to czwarty kwartał 2017 r. Apartamenty Przybyszewskiego będą kompleksem o podwyższonym standardzie. Inwestycja obejmie dwa budynki. Za projekt tego krakowskiego osiedla odpowiada firma AP Szczepaniak.