Na tę część inwestycji złożą się dwie hale. Pierwsza zaoferuje 6 tys. mkw. powierzchni magazynowych (moduły po 550 mkw.) i biurowych (ok. 130 mkw.). Druga hala będzie mieć 3 tys. mkw. Zaoferuje magazyny od ponad 400 do 1,1 tys. mkw. i biura o powierzchni od 140 do 160 mkw.

- Rynek wymaga bardzo zróżnicowanej oferty – podkreśla Jędrzej Dużyński, właściciel City Parku. - W Warszawie jest duże zapotrzebowanie na małe moduły magazynowe o powierzchni 500-1000 mkw. Dzwonią do nas przedsiębiorcy i mówią, że potrzebują takich modułów już, dosłownie z dnia na dzień – opowiada. - Tymczasem budowa parku logistycznego trwa osiem - dziewięć miesięcy – zaznacza.

W dwóch pierwszych etapach Ideal Idea City Parku powstało ponad 20 tys. mkw. magazynów i biur klasy A. Po rozbudowie właścicielem całego City Parku pozostanie Ideal Idea Formad.

Trzeci etap inwestycji, podobnie jak dwa poprzednie, powstanie spekulacyjnie, czyli bez podpisanych umów najmu.

Jędrzej Dużyński zwraca uwagę na problemy z działkami. - W Warszawie i okolicach terenów inwestycyjnych pod parki logistyczne jest coraz mniej. Łatwe tereny już się skończyły – mówi. - Jesteśmy wprawdzie mocno zaangażowani w inwestycje logistyczne na Dolnym Śląsku, ale nie porzucamy Warszawy. Wracamy na nasz macierzysty rynek z nowymi projektami, które mamy zaplanowane aż do 2025 roku.