Reklama
Rozwiń

Tkalnia obok pola golfowego już otwarta

Centrum handlowo-rozrywkowe na terenie dawnej fabryki włókienniczej Krusche&Ender przy ul. Grobelnej w centrum Pabianic już działa. Weszły do niego m.in. wcześniej nieobecne w mieście marki.

Aktualizacja: 30.06.2019 10:21 Publikacja: 30.06.2019 09:59

Tkalnia obok pola golfowego już otwarta

Foto: materiały prasowe

Obiekt powstał w sercu miasta, w sąsiedztwie parku Słowackiego i pola golfowego A&A, na terenie dawnej fabryki włókienniczej. Rewitalizacji nieruchomości podjęła się firma A&A.

- Tkalnia to obiekt, który jest czymś więcej niż centrum handlowym. To kompleks stworzony z myślą o pabianiczanach, nowoczesny, na miarę dzisiejszych czasów - mówi cytowany w komunikacie Adrian Majsterek, inwestor A&A. - Naszym celem było ożywienie centrum Pabianic. Chcemy, by to miejsce ponownie tętniło życiem i było punktem spotkań wszystkich pokoleń.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Nieruchomości
Rynek wtórny. Nie ma co czekać na cenowy cud
Nieruchomości
Tyle sprzedający chcą za mieszkania z drugiej ręki
Nieruchomości
Nowy szef Speedwella w Polsce: wierzymy w rynek mieszkaniowy
Nieruchomości
Wakacje we własnym mieszkaniu w kurorcie
Nieruchomości
Ponad 27 mln euro dla spółki Echo Investment