Reklama
Rozwiń

Lokum Monte w Sobótce

152 mieszkania w podwrocławskiej Sobótce wprowadza do sprzedaży Lokum Deweloper.

Aktualizacja: 11.10.2019 15:20 Publikacja: 11.10.2019 15:03

Lokum Monte w Sobótce

Foto: materiały prasowe

Lokum Monte to kameralne luksusowe osiedle ze strefą wellness u podnóża Masywu Ślęży. Powstanie tam 11 trzypiętrowych budynków mieszczących od 12 do 16 mieszkań. Deweloper oferuje lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 38 do 98 mkw. Ceny za mkw. lokali zaczynają się od 6,6 tys. zł.

- Osiedle nawiązuje do tradycji śląskiej architektury. Nieregularnie rozmieszczone, proste bryły kryte spadzistymi dachami doskonale wpiszą się w górski krajobraz - mówią przedstawiciele dewelopera. - Zastosowane na elewacjach odcienie szarości przywołują na myśl wydobywany w okolicznych kamieniołomach granit, a zestawienie ich z bielą doda budynkom lekkości i elegancji - opisują.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Nieruchomości
Ponad 27 mln euro dla spółki Echo Investment
Nieruchomości
Druga obniżka stóp. Będzie przełom na rynku mieszkań?
Nieruchomości
Barometr cen mieszkań. Oglądających dużo, kupujących mniej
Nieruchomości
Ceny ofertowe nowych mieszkań w czerwcu. Gdzie jest drożej?
Nieruchomości
Bulwar Izerski w Świeradowie-Zdroju. Apartamenty w otoczeniu gór