Drake i Taco Hemingway wydadzą nowe płyty

Drake przesunął premierę albumu „For All the Dogs” na 6 października. Premiera nowego albumu supergwiazdy była wcześniej planowana na 22 września. Ten termin utrzymał Taco Hemingway.

Publikacja: 20.09.2023 10:52

Taco Hemingway

Taco Hemingway

Foto: Wikimedia Commons/Attribution-ShareAlike 4.0 International (CC BY-SA 4.0)/ikotyl

Na nowy album Drake’a fani będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Raper ogłosił w mediach społecznościowych, że premiera „For All the Dogs” została przełożona na 6 października, aby mógł dokończyć trasę koncertową „It’s All a Blue”.

Drake, czyli światowy lider

„OK, mój dylemat, przed którym stoję, to albo odwołać koncerty, aby dokończyć album, albo wypełnić misję i wydać album przed ostatnim koncertem” – napisał Drake na Instagramie.

Premiera albumu „For All the Dogs” 6 października będzie miała miejsce podczas kolejnych koncertów rapera w jego rodzinnym Toronto.

„For All The Dogs” to ósmy album studyjny Kanadajczyka i jego pierwszy solowy album od czasu „Honestly, Nevermind”, który wydał w czerwcu 2022 r. Pięć miesięcy później nawiązał współpracę z 21 Savage i tak powstał wspólny album „Her Loss”. Obydwa wydawnictwa zadebiutowały na pierwszym miejscu listy Billboard 200.

Czytaj więcej

Sztuczna inteligencja kontra Drake. AI "sfałszowała" śpiew artysty

Taco Hemingway po trzech latach

Nowa płyta Taco "1-800-OŚWIECENIE" ukaże się 22 września, a album już od połowy sierpnia promuje singiel "Gelato" oraz wideo, do którego scenariusz napisała Iga Lis, prywatnie partnerka rapera. Występują w clipie Gruby Mielzky, Otsochodzi, Maciej Ruszecki (Rumak), Rado Radosny, Pers, Young Igi i Zeppy Zep.

- Ten klip to dla mnie podróż do czasów dziecięcej beztroski. Chyba więcej nie chcę pisać, bo jestem ciekawa tego, co Wy sami w nim odnajdziecie. Od tysiąca i kilkudziesięciu dni (heh) z dumą obserwuje, ile serca Filip wkłada w tworzenie nowego materiału. Cieszę się, że mogłam dorzucić cegiełkę od siebie do tego bardzo ważnego dla mnie projektu. Fajnie tworzyć w zespole. Dziękuję Janasowi i Filipowi za zaufanie. Dziękuję licznej ekipie cudownych ludzi, z którymi miałam zaszczyt współtworzyć ten teledysk. Ależ jestem szczęśliwa - napisała na Instagramie Iga Lis.

Drugi singiel to "Makarena Freestyle".

Przypomnijmy, że w 2020 roku Taco Hemingway opublikował dwa albumy "Jarmark" i "Europa".

Na nowy album Drake’a fani będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Raper ogłosił w mediach społecznościowych, że premiera „For All the Dogs” została przełożona na 6 października, aby mógł dokończyć trasę koncertową „It’s All a Blue”.

Pozostało 88% artykułu
2 / 3
artykułów
Czytaj dalej. Kup teraz
Muzyka popularna
Peter Gabriel na nowej płycie proponuje nowy świat
Muzyka popularna
Koncerty 2023. Taylor Swift walczy o rekord
Materiał partnera
BEKSIŃSKI.LIVE 2024 – znamy pierwsze szczegóły przyszłorocznej odsłony wydarzenia
Muzyka popularna
Spotify’23: Polacy są muzycznymi patriotami
Muzyka popularna
HAUSER ponownie w Polsce! Koncerty wiolonczelisty w Krakowie i Łodzi
Materiał Promocyjny
Razem dla Planety, czyli chemia dla zrównoważonej przyszłości