Info-TV-FM wygrało rywalizację ze spółką Mobile TV, która należy do czterech operatorów komórkowych. Tylko te dwie firmy złożyły ofertę w konkursie ogłoszonym przez UKE.
Zgodnie z warunkami przetargu Info-TV-FM powinno zaoferować usługę mobilnej telewizji w ciągu 3 miesięcy od dnia otrzymania formalnej decyzji o przydziale częstotliwości radiowej, którą powinna dostać z urzędu w ciągu 2-3 tygodni pod warunkiem, że wniesie opłatę. Operator częstotliwości ma obowiązek zawrzeć porozumienie z nadawcami, których kanały telewizyjne chce emitować. Musi stworzyć hurtową ofertę usługi telewizyjnej, którą musi zaoferować wszystkim podmiotom, które chcą zająć się sprzedażą i obsługą klienta końcowego. W praktyce będą to właśnie operatorzy telefonii komórkowej.
Usługi będą początkowo dostępne tylko na ograniczonym obszarze. Na początku prawdopodobnie tylko w kilku miastach, a na koniec roku w dziesięciu. Dopiero w przyszłym roku można liczyć na usługę w kolejnych miastach, których liczba do końca 2011 r. musi osiągnąć 31. W całej Polsce usługa będzie dostępna nie wcześniej niż w 2012 r., kiedy w zaawansowane stadium wejdzie nadawanie cyfrowej telewizji, którą odbieramy na telewizorach.
Nie znamy dzisiaj jeszcze ceny usług mobilnej telewizji, ale w pracach studyjnych operatorzy komórkowi szacowali, że abonenci zdecydują się kupić usługę za najwyżej ok. 10 zł miesięcznie. Za to otrzymają 16 kanałów telewizyjnych i radiowych plus usługi dodatkowe. Problemem są urządzenia do odbioru mobilnej telewizji, których abonenci jeszcze nie mają. Dostawcy telefonów komórkowych, jak Nokia, czy Sagem, produkują takie modele, ale nie są one jeszcze dostępne na większa skalę.