Finałowe śpiewania konkursu dla niepełnosprawnych artystów odbyły się w sobotę na scenie na krakowskim Rynku Głównym. Tysiące widzów gorąco oklaskiwały 12 finalistów wybranych spośród 250 uczestników. Każdy śpiewał dwie piosenki: jedną sam, drugą z gwiazdą estrady. Młodym artystom towarzyszyli: Hanna Banaszak, Krystyna Prońko, Ania Dąbrowska, Budka Suflera, Muniek Staszczyk i Łukasz Zagrobelny.

Jury obradowało pod przewodnictwem Ewy Błaszczyk. W kategorii do 16 lat zwyciężyła Kasia Wachnik z Radzynia Podlaskiego przed Agatą Zakrzewską z Warszawy i Grzegorzem Batógiem z Oleśnicy. W kategorii dorosłych I miejsce wywalczyła Marta Rogalska (20 lat) z Aleksandrowa Kujawskiego, wyprzedzając Kamila Czeszela z Torunia i Mariusza Trzeciaka z Legnicy. Wielkie brawa otrzymał występujący poza konkursem 17-letni Khoren Simonyan z domu dziecka w Armenii.

Festiwalowi organizowanemu od pięciu lat przez fundację Anny Dymnej „Mimo wszystko” w sobotę i niedzielę towarzyszyły na krakowskim Rynku zmagania niepełnosprawnych sportowców oraz koncerty. Były też dyskusje o wytrwałości, przyjaźni, zaufaniu, przezwyciężaniu ludzkich słabości i o tym, że trzeba zaakceptować siebie takim, jakim się jest. Imprezie patronowała „Rzeczpospolita”.