Wokalistka zespołu Sistars - Natalia Przybysz, po nagraniu dwóch solowych albumów, rozpoczęła prace nad projektem upamiętniający 50-lecie debiutu artystycznego Janis Joplin. Płyta ukaże się pod pseudonimem Natu.

Reklama
Reklama

- Teraz rozumiem, dlaczego wokaliści tak rzadko sięgają po repertuar Janis. Każda jedna piosenka jest jak wyprawa w Himalaje. Trzeba się dobrze przygotować a zwłaszcza nauczyć oddychać tą nową dla mnie gęstością powietrza. Traktuję ten projekt, jako wyzwanie i eksperyment - opowiada Natalia Przybysz.

W programie obok przeboju „Kozmic Blues", znalazły się: „One night stand", „Tell Mamma", „Last time", Maybe", „Move Over", „Half Moon", "Piece of My Heart",  "Me and Bobby McGee" i "Try".

Natu towarzyszyć będą: Jurek Zagórski – gitara, Hubert Zemler – perkusja, Filip Jurczyszyn - bas, Mariusz Obijalski - instrumenty klawiszowe,  Marcin Gańko - saksofon,  Rafał Gańko - trąbka, Tomasz Dworakowski - puzon. Początek koncertu w Forcie Sokolnickiego o 21.00.

16 września powtórka koncertu w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.