Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 13.01.2020 11:31 Publikacja: 13.01.2020 08:55
Foto: Fotorzepa / Marian Zubrzycki
Prezes klubów "Gazety Polskiej" Ryszard Kapuściński napisał w uzasadnieniu opublikowanym na łamach gazety, że wszyscy, który znają krakowskiego metropolitę wiedzą, że jest "skromny kapłan", który "roztacza wokół swojej osoby niezwykłą Miłość do ludzi".
Czytaj także:
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Budowa trasy tramwajowej do Dworca Zachodniego wkracza w decydującą fazę. W powstającym tunelu, pierwszym tego t...
Apel do Donalda Tuska, Prezesa Rady Ministrów
Dwa z rosyjskich dronów, które naruszyły polską przestrzeń powietrzną, został odnaleziony w miejscowościach Nowe...
Długo oczekiwany taras widokowy w Varso Tower – najwyższym budynku w Unii Europejskiej – oficjalnie otworzył swo...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas