Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 07.06.2019 10:11 Publikacja: 07.06.2019 09:55
Foto: Fotorzepa/ Jerzy Dudek
Prezydent Andrzej Duda spotka się w Waszyngtonie z Donaldem Trumpem 12 czerwca. Podczas rozmowy ma pojawić się zaproszenie do udziału w obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
- Możemy potwierdzić, że pan prezydent Andrzej Duda już bezpośrednio przekaże zaproszenie na 1 września panu prezydentowi Donaldowi Trumpowi i liczymy na to, że pan prezydent Donald Trump 1 września będzie w Polsce - poinformował rzecznik prezydenta w rozmowie z radiem "Siódma9".
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
„Człowiek to najlepszy firewall” – to hasło tegorocznej konferencji Akademii cyberPEKAO – wydarzenia edukacyjnego zorganizowanego przez Bank Pekao S.A. Spotkanie było poświęcone jednemu z najważniejszych współczesnych wyzwań: jak budować odporność na cyberzagrożenia?
Sztuczna Inteligencja szturmem weszła do branży kreatywnej, jednak jej obecność w przestrzeni miejskiej Warszawy...
W najnowszym odcinku Marzena Tabor-Olszewska rozmawia z Arturem Bartkiewiczem, szefem wydawców rp.pl, o bezpiecz...
Dzieci i zstępni Pani Franciszki Żurawskiej – Malinowskiej, proszeni są o kontakt z firmą Equiom Corporate Servi...
Rozbudowa szybkich sieci ładowania jest szczególnie ważna dla wzrostu sprzedaży samochodów ciężarowych, bez których trudno myśleć o dekarbonizacji – ocenia Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska.
Zużyty olej po smażeniu jest jednym z najbardziej problematycznych odpadów, powodującym kosztowne awarie kanaliz...
Chcemy, żeby Nowy Ursus był czymś więcej niż projektem na 1,5 tys. mieszkań, żeby każdy nabywca otrzymywał więcej niż sam lokal - całe doświadczenie życia w dobrze zaprojektowanej przestrzeni - mówi Boaz Haim, prezes spółki Ronson Development.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas