Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 12.11.2020 18:36 Publikacja: 12.11.2020 18:19
Foto: Fotorzepa/ Dariusz Gorajski
28 października w Świebodzinie zorganizowano protest w związku z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zakazu aborcji.
Podczas protestu jeden z uczestników wyświetlił za pomocą wiązki lasera czerwony piorun na pomniku Chrystusa Króla. Mężczyzna przerwał swoje działanie, gdy na miejscu pojawiła się policja.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Po pięciu latach budowy otwarte zostało Muzeum Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Ossowie.
Województwo mazowieckie stoi w obliczu poważnego kryzysu demograficznego. Najnowszy raport Urzędu Statystycznego...
Jachty, wypożyczalnie łodzi motorowych, pola golfowe, boiska do squasha czy stacja południowoamerykańskiego barb...
W nocy z 12 na 13 sierpnia warszawiacy będą mieli wyjątkową okazję do wspólnego oglądania deszczu Perseidów. Cen...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas