Reklama
Rozwiń
Reklama

Dzieci "bawiły się" kładąc drabinę na torach

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei zatrzymali pięciu nastolatków w wieku 13-14 lat, którzy układali na torach kołki i drabinę.

Aktualizacja: 04.10.2015 14:00 Publikacja: 04.10.2015 13:29

Dzieci "bawiły się" kładąc drabinę na torach

Foto: Straż Ochrony Kolei

Do katastrofy nie doszło, bo maszyniści w porę zauważali przeszkody i zatrzymywali składy. Skończyło się na opóźnieniu pociągów.

Chłopcy stwarzali zagrożenie na szlaku kolejowym Sząbruk – Unieszewo niedaleko Olsztynka. Na torach kładli drewniane kołki oraz drabinę. – Maszyniści widząc przeszkody zatrzymywali składy i usuwali je z torów – opowiada Anna Fic, rzecznik warmińsko-olsztyńskiej policji. Sytuacja powtórzyła się trzy razy.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Kraj
Lotnisko Chopina na skraju przepustowości. 2 mln pasażerów w miesiąc
Kraj
Uniwersytet Warszawski inwestuje w nowoczesny wydział. Na budowie odkopano stary tunel metra i pistolety z Powstania
Kraj
„Rzecz w tym”: KSeF na celowniku służb – czy e-faktury ujawnią tajemnice polskiej gospodarki?
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Warszawa
Najgorsza punktualność pociągów w Polsce jest latem. Warszawa Centralna z wynikiem poniżej 85 proc.
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama