Reklama
Rozwiń

"Wiadomości" przedstawiły sondę z Twittera. Kot prezesa z większym szacunkiem niż opozycja

W materiale poświęconym zakończonemu protestowi opozycji w Sejmie, telewizyjne "Wiadomości" przedstawiły ankietę, przeprowadzoną przez jednego z użytkowników Twittera, z której wynika, że na większy szacunek od liderów opozycji zasługuje "kot prezesa", w domyśle - prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Aktualizacja: 14.01.2017 06:07 Publikacja: 13.01.2017 21:42

"Wiadomości" przedstawiły sondę z Twittera. Kot prezesa z większym szacunkiem niż opozycja

Foto: TVP.pl

W materiale można zapoznać się z wypowiedziami polityków PiS i opozycji, a także wypowiedziami ekspertów. W pewnym momencie pojawia się jednak fragment, w którym słyszymy, że "miarą porażki (opozycji) są internetowe żarty".

Następnie na ekranie widzimy planszę z wynikami sondy przeprowadzonej na Twitterze przez jednego z użytkowników.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Kraj
Rzeź wołyńska: wytracić Polaków, wyrugować polskość
Materiał Promocyjny
25 lat działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Kraj
Uchwała antyalkoholowa skonstruowana pod Żabki? Radni o prohibicji w Warszawie
warszawa
Radni stołecznego Bemowa proponują budżet obywatelski w szkołach. Co na to urząd dzielnicy?
Kraj
Miliardy z KPO usprawniają kolejową infrastrukturę
Kraj
Warszawscy urzędnicy chcą się ubezpieczyć od terroryzmu i sabotażu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama