Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 22.09.2015 07:17 Publikacja: 22.09.2015 07:03
Foto: AFP
"Zdecydowanie potępiamy zbombardowanie misji dyplomatycznej Rosji w Damaszku. Oczekujemy jasnego stanowiska wobec tego aktu terrorystycznego wszystkich członków społeczności międzynarodowej" - kontynuuje rosyjskie MSZ. "W tym przypadku, nie wystarczą tylko słowa, ale potrzebne są także działania" - czytamy w oświadczeniu.
Rosjanie wskazują winnych. Wykluczając działanie Państwa Islamskiego (IS), oskarżają inne siły, również przeciwne władzom w Damaszku i finansowane z zagranicy.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Ukraińska armia stara się wyprodukować pociski, które sięgną głębokiego rosyjskiego zaplecza. Rosjanie bagateliz...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Wojsko Izraela podało wstępne ustalenia śledztwa ws. ataku na szpital w Chan Junis na południu Strefy Gazy, w wy...
Do języka potocznego przeszło nieco romantyczne powiedzenie o tym, by może jednak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady.
Rząd Keira Starmera zgodził się na plan umożliwienia około 40 studentom z Gazy przyjazdu do Wielkiej Brytanii w...
Kiedyś dotacje, teraz raczej kredyty na preferencyjnych warunkach. Podejście Brukseli do finansowania rozwoju przedsiębiorstw z branży rolno-spożywczej ewoluuje, ale niezmienne jest to, że wciąż firmy mogą liczyć na wsparcie. Co więcej, już nie tylko ze środków unijnych, ale także krajowych.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas