Tylko 79 zł za pół roku czytania.
Co zyskasz kupując subskrypcję? - możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (-40% i więcej!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Aktualizacja: 25.03.2025 17:55 Publikacja: 21.06.2023 22:15
Ambasador Rosji w Wielkiej Brytanii Andriej Kelin
Foto: PAP/Avalon
Zdaniem Andrieja Kelina obecny premier Wielkiej Brytanii Rishi Sunak reprezentuje tę samą "linię militarną", jeśli chodzi o wojnę ukraińsko-rosyjską, co jego poprzednik na tym stanowisku, Boris Johnson.
Ambasador jest przekonany, że premier rządu w Londynie powinien podejmować więcej działań prowadzących do rozmów pokojowych miedzy Moskwą a Kijowem.
Po rozmowach w Arabii Saudyjskiej Biały Dom opublikował komunikat dotyczący porozumienia między Rosją a Ukrainą...
Ponad trzy czwarte Ukraińców popiera propozycję prezydenta Donalda Trumpa dotyczącą 30-dniowego zawieszenia bron...
Nie ma żadnych symptomów wskazujących na to, że USA prowadzą z Rosją negocjacje, które mogłyby skłonić ją do teg...
Trzy delegacje - Ukrainy, Rosji i Stanów Zjednoczonych - spotkały się w Arabii Saudyjskiej, by rozmawiać. Choć d...
Przesłanki i czynniki efektywnego wdrażania projektów OZE przez JST uwzględniające kwestie ekonomiczne, środowiskowe i społeczne.
To jest wojna totalna. Jedna z najbrutalniejszych, jakie widziałem – mówi szef brukselskiego biura Lekarzy bez G...
W salonach dealerskich sieci Suzuki w całej Polsce ruszyły pokazy premierowych motocykli Suzuki DR-Z4S i DR-Z4SM. Nowe maszyny będzie można zobaczyć w miastach praktycznie w całej Polsce.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas